Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo z Nowym Dworem Makowiska

• autor: dostojnykocur, 2016-06-20 13:43

W swoim ostatnim spotkaniu sezonu B-klasy Nieplanka Niepla zdobywa 3 punkty. W rozgrywanym w sobotnie popołudnie meczu nasza drużyna pokonała Nowy Dwór Makowiska 5-2.

Od początku spotkania to nasza drużyna miała przewagę w każdym aspekcie gry. Piłkarze Nieplanki sytuacje próbowali sobie stworzyć poprzez dokładne rozgrywanie piłki. To udało się już w 10 minucie. Po składnej akcji po podaniu Damiana Studniarza na czystą pozycję wychodzi Tomek Gustek i podcinając piłkę nad bramkarzem daje Nieplance prowadzenie. Po strzelonej bramce nasza drużyna nie zwolniła tempa. W 19’ z rzutu rożnego dośrodkowanie Damiana Studniarza zamyka Daniel Pankiewicz podwyższając wynika na 2-0. 15 minut później było już 3-0. Wykop Piotrka Jareckiego, do piłki dopada Damian Studniarz, mija bramkarza i wbija piłkę do pustej bramki. Po przerwie spotkanie trochę zwolniło tempo. W 70’ po dośrodkowaniu piłki przez Dawida Polara w polu karnym najlepiej odnajduje się Kacper Wojtanowski i strzela swoją drugą bramkę w tym sezonie. Chwilę później było 5-0. W sytuacji sam na sam z bramkarzem swoją sytuację wykorzystuje Krzysiek Czaja. W ostatnich minutach meczu w szeregach Nieplanki pojawiło się rozluźnienie, co dwukrotnie wykorzystali zawodnicy Nowego Dworu strzelając 2 bramki. Końcowy wynik spotkania 5-2.

Wygrana w tym spotkaniu zagwarantowała Nieplance utrzymanie w B-klasie. Wobec wyników na innych stadionach nasza drużyna zakończyła sezon na 9 miejscu.

Drużynie Nowego Dworu Makowiska dziękujemy za rozegranie spotkania i życzymy powodzenia w przyszłym sezonie.