Logowanie

Aktualności

Wysoka przegrana z Zorzą

• autor: dostojnykocur, 2016-06-13 22:03

Nieplanka Niepla w XXV kolejce wysoko uległa Zorzy Łęki Dukielskie. Na stadionie w Hankówce goście zwyciężyli 1-5.

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando przyjezdnych, którzy często zagrażali bramce Jareckiego. Nasza drużyna  próbowała konstruować swoje akcje, jednak obrona Zorzy rozbijała je już na 30 metrze. W 25’ To Nieplanka mogła wyjść na prowadzenie. W polu karnym dobrze odnalazł się Damian Studniarz, lecz nieczysto trafił w piłkę. Pod koniec pierwszej połowy do prostopadłego podania wychodzi napastnik gości, mija bramkarza i daje prowadzenie swojej drużynie. Minutę później na 0-2 z najbliższej odległości piłkę do bramki pakuje piłkarz Zorzy. Po zmianie stron obraz meczu nie zmienił się. Nadal wielką przewagę mieli zawodnicy Łęk Dukielskich, którzy w 55’ podwyższają prowadzenie na 0-3. W 70’ Bramkę na 1-3 strzela nasza drużyna. Dośrodkowanie Łukasza Bronowicza z prawej strony boiska zamyka Kacper Wojtanowski i zdobywa swoją premierową bramkę w barwach Nieplanki. 10 minut później jest już 4-1. Sytuację sam na sam wykorzystuje zawodnik Zorzy. W doliczonym czasie gry piłkarze z Łęk Dukielskich dobijają naszą drużynę podwyższając rezultat na 1-5.

Drużynie Zorzy gratulujemy awansu i życzymy powodzenia na A-klasowych boiskach.

Sprawa utrzymania rozstrzygnie się w ostatniej kolejce. Na stadionie w Hankówce Nieplanka podejmie zamykającą tabelę drużynę Nowego Dworu Makowiska. Przed tym meczem trener Paweł Malikowski prosi o maksymalne zaangażowanie i poważne podejście do ostatnich treningów.