Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo z Brzyskami.

• autor: dostojnykocur, 2016-05-16 15:18

Cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Nieplanki. W niedzielne popołudnie na stadionie w Hankówce nasza drużyna pokonała Liwocz Brzyska 3-1 (1-1).

Od początku meczu to Liwocz częściej gościł pod polem karnym Jareckiego. Kilkukrotnie do dogodnych pozycji dochodzili piłkarze z Brzysk jednak brakowało wykończenia. W 15’ goście wychodzą na prowadzenie. Składna akcja całej drużyny zakończona strzałem z 11 metra, piłka po rękach Jareckiego ląduje w siatce. Po straconej bramce gra wyrównała się, piłka rozgrywana była głównie w środkowej strefie boiska. W 30’ Nieplanka doprowadza do wyrównania. Na indywidualną akcję decyduje się Krzysiek Czaja, mija kolejno 3 rywali i strzela tuż przy słupku. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy, Od 34’ Nieplanka grała również w przewadze jednego zawodnika , czerwoną kartkę otrzymał gracz Liwocza.

W drugiej połowie inicjatywę na boisku miała grająca w przewadze Nieplanka. W 53’ na boisko wchodzi Tomek Knap, by 15 minut później zdobyć bramkę na 2-1. Dośrodkowanie Daniela Pankiewicza, po interwencji obrońcy piłka odbija się od Pleców „Hasta” i trafia do siatki. W 69’ doskonałą sytuację miał Krzysiek Czaja, jednak z 10 metra przenosi piłkę nad poprzeczką. Minutę później Nieplanka strzela bramkę na 3-1. Dokładna dośrokowaie Tomka Gustka z prawej strony boiska prosto na głowę Tomka Knapa, który z 3 metrów pakuje piłkę do bramki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Nieplanka zainkasowała cenne 3 punkty.

Drużynie Liwocza dziękujemy za rozegranie spotkania i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.