XXI Kolejka. Powalczyć o punkty z Liwoczem

• autor: dostojnykocur, 2016-05-12 15:30

W XXI kolejce spotkań Nieplanka Niepla na stadionie w Hankówce podejmie w roli gospodarza drużynę Liwocza Brzyska. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Nasz rywal:

Drużyna Liwocza Brzyska jest dobrze znana piłkarzą  Nieplanki. Obie ekipy rywalizowały ze sobą jeszcze na szczeblu C-klasy. W tym sezonie nasi rywale braki kadrowe uzupełniają zawodnikami z grup młodzieżowych, którzy bardzo dobrze się prezentują. W drużynie Liwocza występuje dwóch byłych zawodników Nieplanki Oktawian Flis, oraz Krzysztof Kolbusz.

Liwocz regularnie punktuje:

Liwocz zgromadził do tej pory w swoim dorobku 31 pkt ,co przełożyło się na wysoką 5 pozycję w ligowej tabeli. W rundzie wiosennej drużyna z Brzysk przypisała do swojego dorobku aż 14 punktów, na co złożyły się zwycięstwa ze Stantardem Święcany, aktualnym liderem Zorzą Łęki Dukielskie, Nowym Dworem Makowiska, oraz Jasiołką Hankówką-Brzyszczki. Liwocz w tej rundzie dwukrotnie remisował, raz musiał przełknąć gorycz porażki ulegając w Nowym Gliniku tamtejszemu Dragonowi.

W dotychczasowej historii Nieplanka mierzyła się z Liwoczem 11 razy. 7 pojedynków wygrała drużyna z Brzysk, trzykrotnie padł remis a dwa razy górą byli piłkarze Nieplanki. W ostatnim meczu w Kłodawie padł bezbramkowy remis.

Powalczyć o punkty:

Ostatnie wyniki naszej drużyny nie są dobre. Trzeba zacząć punktować aby oddalić się od strefy spadkowej. Dlatego mobilizujemy się w 100% i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do najbliższego spotkania.

Szczegóły spotkania:

Mecz zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę na stadionie w Hankówce, początek o godzinie 15:00. Na to spotkanie kolegium sędziów wydelegowało 3 arbitrów. Jako główny zawody poprowadzi Pyzia, na liniach pomagać mu będą Patryk Fic, oraz Łuksa D.  Zapraszamy wszystkich kibiców. Każdego nieobecnego zapraszamy na relacje live na naszego fanpage na Facebooku.