Transfery - podsumowanie.

• autor: Arda17, 2016-03-31 21:28

Z przyjemnością informujemy, że kadra naszego zespołu powiększyła się o dwóch nowych zawodników. W ramach wypożyczeń na rundę szeregi naszej drużyny zasilą Jarosław Malikowski wypożyczony z Ostoi Kołaczyce oraz Krzysztof Czaja z LKS-u Łęki Strzyżowskie. Na pozostanie w naszej drużynie zdecydował się także Tomasz Gustek i również na zasadzie wypożyczenia z Ostoi Kołaczyce będzie nadal reprezentował naszą drużynę. Wszystkim wyżej wymienionym zawodnikom życzymy samych udanych występów w naszej drużynie.
Sylwetki nowych zawodników w rozwinięciu

DOŁĄCZYLI:

KRZYSZTOF CZAJA
Data urodzenia: 30.01.1994
Wiek: 22 lata.
Wychowanek: WKS Rędzinianka Wojaszówka
Transfer: z LKS Łęki Strzyżowskie - wypożyczenie.

Krzysztofa Czai nie trzeba przedstawiać bliżej kibicom Nieplanki, zawodnik ten nie raz "dawał we znaki" naszej drużynie przy okazji spotkań z naszym piłkarskim  sąsiadem drużyną z Łęk Strzyżowskich. Krzysiek nominalnie występuje na pozycji napastnika ewentualnie skrzydłowego. Jego średnia bramek w barwach LKS-u była zbliżona do jednej na mecz co jest dobrym prognostykiem przed występami w naszej drużynie, gdzie brak typowego snajpera był widoczny przez cała rundę jesienna, zwłaszcza, że Krzysiek z bardzo dobrej strony zaprezentował się w zimowych sparingach.

JAROSŁAW MALIKOWSKI
Data urodzenia: 05.01.1994
Wiek: 22 lata.
Wychowanek: MKS Ostoja Kołaczyce
Transfer: z MKS Ostoja Kołaczyce - wypożyczenie.

Jarosław Malikowski występuje na pozycji środkowego obrońcy. Jarek w seniorskiej drużynie Ostoi pojawił się już w sezonie 2011/12, jednak występował sporadycznie. Od sezonu 2013/14 stał się pełnoprawnym zawodnikiem pierwszego składu. W poprzednim sezonie rozegrał 28 spotkań, zdecydowaną większość w pełnowymiarowym czasie gry, wpisując się do tego jeden raz na listę strzelców. Niestety z powodu problemów zdrowotnych nie rozegrał w poprzedniej rundzie ani jednego spotkania. Teraz wraca na boiska okręgu krośnieńskiego w barwach Nieplanki.

ODESZLI:

Drużynę Nieplanki opuścił Andrzej Czuba, który po zakończeniu wypożyczenia zdecydował się powrócić do macierzystego klubu Ostoi Kołaczyce. Andrzejowi dziękujemy za grę w naszej drużynie i życzymy powodzenia na boisku a także w życiu prywatnym.

Zdjęcia pochodzą z serwisów :