Logowanie

Aktualności

X Kolejka: Bez punktów w Błażkowej.

• autor: dostojnykocur, 2015-10-11 16:07

Niepanka Niepla przegrywa wyjazdowy mecz z Wisłoką Błażkowa  1-0 (0-0). Mimo kilku świetnych sytuacji nie udało się ugrać choćby punktu.

W mecz lepiej weszła drużyna Wisłoki. W 13’ po zgraniu w głową w polu karnym świetnie odnalazł się napastnik gospodarzy - oddał strzał, jednak dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz Adrian Zalewski. Od tej pory widoczna była przewaga Nieplanki. W 33’ nasza drużyna mogła objąć prowadzenie. Do sprytnego zagrania Ryszarda Gozdeckiego wyszedł Witek Fary, minął bramkarza jednak uderzył tylko w boczną siatkę. Kolejną dobrą sytuację Nieplanka stworzyła w 40’, po zamieszaniu w polu karnym odnalazł się Damian Studniarz, lecz jego strzał z linii bramkowej głową wybił obrońca Wisłoki. Dwie minuty później po raz kolejny dał znać o sobie „Dymek”, tym razem jego strzał z rzutu wolnego z trudem obronił bramkarz. Kilka sekund później dośrodkowanie Łukasza Bronowicza mogło bezpośrednio znaleźć drogę do bramki jednak bramkarz gospodarzy końcówkami palców odbił piłkę. Nasza drużyna nie zwalniała tempa. W 45’ Damian Studniarz miał chyba najlepszą sytuację do zdobycia bramki, jednak będąc w sytuacji „sam na sam” strzela obok słupka. Początek drugiej połowy znów należał do gospodarzy.w 47’ pomocnik Wisłoki Kozubal minął 3 zawodników Nieplanki, jednak jego strzał nieznacznie minął bramkę Zalewskiego. Ten sam zawodnik w 51’ zamyka dośrodkowanie z rzutu rożnego i daje Wisłoce prowadzenie. W 57’ zawodnik Błażkowej wychodzi „sam na sam” – broni Zalewski. Minutę później mocny strzał zza pola karnego oddaje Łukasz Bronowicz, świetnie broni bramkarz Wisłoki. W 60’ Nieplanka miała kolejną 100% sytuację. Rafał Nowak wpadł w pole karne, założył „siatkę” obrońcy oddał strzał – jednak cudowną paradą bramkarz ratuje Wisłokę. W końcowych minutach meczu przewagę mieli gospodarze, nie znaleźli jednak drogi do bramki „Propera”.

Nieplanka przegrywa swój 3 mecz na wyjeździe, czym komplikuje sobie sytuację w tabeli. Do końca rundy zostały 3 spotkania, miejmy nadzieję że w kolejnych spotkaniach nasza drużyna poprawi skuteczność i zdobędzie cenne punkty. Drużynie Wisłoki Błażkowa dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia dalszych rozgrywkach.