Zapowiedź: III kolejka, co u innych ligowców?

• autor: Arda17, 2015-08-19 12:40

Już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrana trzecia kolejka sezonu 2015/16. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Jaśle gdzie Wisłoka Niegłowice podejmować będzie lidera rozgrywek Victorie Kobylany a także spotkanie w Makowiskach gdzie zmierzą się obecne "czerwone latarnie" naszej ligi. Więcej o spotkaniach III kolejki w rozwinięciu.

Zorza Łęki Dukielskie - Liwocz Brzyska

Zorza na własnym boisku podejmować będzie Liwocz Brzyska. Zorza świetnie weszła w sezon zdobywając komplet punktów w dwóch spotkaniach i z Liwoczem będzie chciała podtrzymać serię zwycięstw. Drużyna z Brzysk po wygraniu w Dębowcu uległa na własnym boisku Standartowi. Obie drużyny łączy to, że wbiły Dębowczance 5 bramek. W poprzednim sezonie w Łękach Dukielskich góra był Liwocz wygrywając 2:0 natomiast w Kłodawie wygrała Zorza 4:1.

Początek spotkania godzina 16:30, Łęki Dukielskie. Sędziują: Grela Mariusz, Śnieżek Jacek, Heret Mateusz.

Nowy Dwór Makowiska - LKS Dębowiec Dębowczanka

W Makowiskach dojdzie do pojedynku czerwonych latarni naszej ligi. Obie drużyny fatalnie rozpoczęły sezon notując dwie porażki tracąc sporo bramek, Nowy Dwór - 11, Dębowczanka - 10. To spotkanie jest szansą na przełamanie i już w niedziele okaże się która drużyna wykorzysta tą szansę lepiej i rozpocznie marsz w górę tabeli, a która po tej kolejce nadal pozostanie w strefie spadkowej. W poprzednim sezonie w pojedynkach tych drużyn górą byli gospodarze spotkań, w Dębowcu padł wynik 1:0 natomiast w Makowiskach 3:2.

Początek spotkania godzina 13:00, Makowiska. Sędziują: Witkoś Leszek, Kotulak Tomasz.

Hankówka/Brzyszczki - Wisłoka Błażkowa

Do Hankówki przyjedzie drużyna Wisłoki, która zanotowała przełamanie w meczu z Makowiskami, które rozbiła 8:0 i będzie chciała podtrzymać dobrą passę. Jasiołka po remisie z nasza drużyna została rozbita w Kobylanach i musi szukać punktów na własnym boisku żeby od początku sezonu nie zostać z tyłu stawki. W sezonie 2014/15 zwyciężali gospodarze spotkań w Błażkowej było 4:1 w Hankówce 3:1.

Początek spotkania godzina 13:00, Jasło ul. Rzemieślnicza. Sędziują: Gumienny Mateusz, Nowak Daniel, Farion Piotr.

Wisłoka Niegłowice - Victoria Kobylany

W Jaśle przy ulicy Sportowej zapowiada się bardzo ciekawe widowisko bo Wisłoka Niegłowice podejmować będzie lidera rozgrywek Victorie Kobylany. Wisłoka po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Dragonem 4:0 i pokonaniu LKS Skołyszyn w Pucharze Polski 3:2 zanotowała porażkę z nasza drużyna i teraz będzie chciała się zrehabilitować przed własną publicznością choć czeka ja niełatwe zadanie bo Victoria Kobylany na razie prezentuje się świetnie wygrywając dwa spotkania z bilansem bramkowym 8:0. Ostatni raz drużyny te spotkały się w sezonie 2006/07 na poziome B-klasy. W Niegłowicach padł remis 2:2 natomiast w Kobylanach góra była Victoria zwyciężając 5:1.

Początek spotkania godzina 11:00, Jasło ul. Sportowa. Sędziują: Dykas Jan, Adamczyk Tomasz, Aleksander Daniel.

Jasiołka Szebnie - Dragon Glinik Nowy

Do Szebni przyjedzie drużyna z Nowego Glinika, obie drużyny do tego pojedynku przystąpią w zupełnie odmiennych nastrojach. Jasiołka po remisie na rozpoczęcie sezonu ze Święcanami wywiozła 3 punkty z Chorkówki i plasuje się w czubie tabeli. Natomiast Dragon choć był uważany za jednego z kandydatów do walki o awans w dwóch spotkaniach zdobył 1 punkt i to dość szczęśliwy. Dlatego w Szebniach zapowiada się ciekawe spotkanie bo Dragon chcąc potwierdzić przedsezonowe aspiracje musi poszukać punktów a Jasiołka na pewno tanio skóry nie sprzeda. Obie drużyny ostatnio raz spotkały się w C klasie w sezonie 2011/12. W obu spotkaniach górą był Dragon, w Szebniach wygrał 4:1 natomiast w Gliniku Nowym, do przerwy wynik brzmiał 8:0 i drużyna Jasiołki zrezygnowała z dalszej gry.

Początek spotkania godzina 13:00, Szebnie. Sędziują: Gruszka Zbigniew, Różycki Michał.

Standart Święcany - Nafta Chorkówka

Drużyna Standartu, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon i z dwóch wyjazdowych spotkań przywiozła 4 punkty teraz na własnym boisku podejmować będzie Naftę Chorkówka. Nafta po zwycięstwie z Zamczyskiem dość niespodziewanie dała sobie wydrzeć trzy punkty na własnym boisku z Jasiołką Szebnie i teraz uda się na daleki wyjazd by nadrobić stracone punkty ale na pewno Standart ich za darmo nie odda co zapowiada niezwykle ciekawe spotkanie na boisku w Święcanach.

Początek spotkania godzina 13:00, Święcany. Sędziują: Kozioł Kamil, Sokołowski Stanisław.

autor: ~kibic 2015-08-20 10:06:42

avatar A gdzie zapowiedź waszego meczu ?

autor: Arda17 2015-08-20 10:32:08

Profil Arda17 w Futbolowo Pojawi się dziś na stronie.

autor: ~kibic 2015-08-22 20:52:38

avatar kogo typujecie do awansu???

autor: ~anonim 2015-08-24 09:23:49

avatar ???

autor: Arda17 2015-08-24 11:43:24

Profil Arda17 w Futbolowo Na ten moment ciężko wskazać kto awansuje ale po trzech meczach faworytem wydaje się być Zorza.

autor: ~Fan 2015-08-24 13:10:03

avatar A czarnym koniem rozgrywek kto może być według Was

autor: Arda17 2015-08-24 13:46:37

Profil Arda17 w Futbolowo Niegłowice, możliwe, że Święcany.