Transfery - podsumowanie.

• autor: Arda17, 2015-08-08 11:18

Nowy sezon startuje już jutro dlatego postanowiliśmy przybliżyć kibicom sylwetki nowych zawodników w naszej drużynie oraz podsumować ostatnie zmiany w kadrze Nieplanki. Całość w rozwinięciu newsa.

Wszystkim zawodnikom przypominamy także, że zbiórka w niedziele o 12:00 na stadionie w Hankówce!! PRZYPOMINAMY TAKŻE O DOWODACH OSOBISTYCH!

DOŁĄCZYLI:

ANDRZEJ CZUBA
Data urodzenia: 03.06.1983
Wiek: 32 lata.
Wychowanek: MKS Ostoja Kołaczyce
Transfer: z MKS Ostoja Kołaczyce - wypożyczenie.

Andrzej Czuba występuje na pozycji lewego obrońcy. W poprzednim sezonie wystąpił w 26 spotkaniach na boiskach A-klasy, zaliczył 3 asysty i złapał 6 żółtych kartek. Doświadczenie tego zawodnika z występów w Ostoi Kołaczyce czy Orle Bieździedza może okazać się nieodzowne w zapowiadającym się ciężkim sezonie.

TOMASZ GUSTEK
Data urodzenia: 31.03.1989
Wiek: 26 lat.
Wychowanek: MKS Ostoja Kołaczyce
Transfer: z MKS Ostoja Kołaczyce - wypożyczenie.

Dla Tomasza Gustka nominalną pozycją na boisku jest bramkarz jednak w obecnym sezonie gracz ten wyraża chęć do spróbowania swoich sił jednak bliżej bramki przeciwnika. Dla Tomka jest to powrót do Nieplanki, zawodnik ten zaliczył w rundzie wiosennej sezonu 2011/12 trzy spotkania. W poprzednim sezonie zawodnik ten rozegrał 20 spotkań w barwach Ostoi. Tomasz Gustek w swojej przygodzie z piłką reprezentował barwy wymienianej już Ostoi Kołaczyce, Orła Bieździedza czy Strzelca Frysztak.

JAROSŁAW HENDZEL
Data urodzenia: 26.04.1993

Wiek: 22 lata.
Wychowanek:Orzeł Bieździedza
Transfer: wolny zawodnik.

Jarosław Hendzel w swojej przygodzie z seniorską piłką występował na pozycji bocznego i środkowego obrońcy a także grywał w środku pomocy. Zawodnik ten zadebiutował w seniorach Orła w sezonie 2010/11 a od sezonu 2012/13 stał się pełnoprawnym graczem pierwszego składu jednak z powodów osobistych musiał przerwać grę w połowie sezonu 2013/14. Ma na swoim koncie występy w A-klasie i okręgówce, teraz wraca na "krośnieńskie boiska" w barwach Nieplanki.

PIOTR HENDZEL
Data urodzenia: 09.04.1995
Wiek: 20 lat.
Wychowanek:Orzeł Bieździedza
Transfer: wolny zawodnik.

Piotr Hendzel w drużynie juniorów Orła Bieździedza występował na pozycji pomocnika. Niestety nie udało mu się przebić do drużyny seniorów Orła, rozegrał w dorosłej drużynie tylko jedno całe spotkanie z Polonią Kopytowa w sezonie 2012/13. Po zakończeniu wieku juniora "zawiesił buty na kołku", teraz będzie graczem Nieplanki.

RYSZARD GOZDECKI
Data urodzenia: 30.07.1984
Wiek: 31 lat.
Transfer: wolny zawodnik.

Ryszard Gozdecki występuje na pozycji bocznego pomocnika. Zawodnik ten występował w Ostoi Kołaczyce lecz po poważnej kontuzji barku musiał "zawiesić buty na kołku" na kilka sezonów. Naszym działaczom i trenerowi udało się przekonać zawodnika by wznowił przygodę z piłka w barwach Nieplanki. Ryszard próbkę umiejętności pokazał podczas sparingu z Czardaszem i jeśli ominą go kontuzje może być wyróżniającą się postacią w naszej drużynie.

ODESZLI:

Drużynę opuściło trzech zawodników. Na transfer definitywny po rocznym wypożyczeniu do Jasiołki Szebnie zdecydowali się Artur Stefanik i Konrad Wójcik. Będziemy mogli się z nimi spotkać bo przypomnijmy, że Jasiołka podobnie jak my gra w B klasie. Natomiast Mateusz Lubaś postanowił przenieść się do A-klasowej Moderówki. W drużynie w tej rundzie nie zobaczymy także Macieja Bożka, który ma problemy zdrowotne a także Artura Buczyńskiego, który nadal przebywa za granicą.

Zdjęcia pochodzą z serwisów :

oraz http://ostojakolaczyce.futbolowo.pl/