Aktualności

Niewykorzystane sytuacje się mszczą.

• autor: Arda17, 2015-06-28 16:49

Nieplanka w ostatnim meczu uległa drużynie z Łęk Dukielskich 2:5.

Mecz lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy i w 11 minucie spotkania dwa razy oko w oko z bramkarzem znalazł się Ernest Łętowski jednak dwukrotnie lepszy okazał się bramkarz gości. W 13 minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej Zorza wychodzi na prowadzenie. W 42 minucie wynik spotkania podwyższa Krzepkowski wykorzystując dobre dośrodkowanie i na przerwę schodzimy z wynikiem 0:2.
W 52 minucie Musialik podwyższa wynik strzałem głową po rzucie rożnym a 3 minuty później zrobiło się 4:0 po kontrze i indywidualnej akcji Dziadosza.
Nieplanka w 65 minucie wreszcie umieściła piłkę w siatce gości. Łukasz Bronowicz ograł dwóch rywali i zagrał do Ernesta Łętowskiego, który umieścił piłkę w siatce. W 71 minucie kolejna indywidualna akcja Łukasza Bronowicza, który tym razem minął trzech przeciwników i zagrał idealnie na głowę Matusza Lubasia, który wpisał się na listę strzelców. Chwilę później ten sam zawodnik popisał się najładniejszą akcją meczu, ograł 4 rywali, oddał strzał lecz piłka odbiła się od poprzeczki a następnie od słupka i wyszła w pole.
W 80 minucie Jastrzębski ustalił wynik spotkania .

W 9 minucie groźnej kontuzji doznał Dawid Polar, który uderzył głową w ziemie i stracił przytomność i został odwieziony do szpitala karetką.
Zarząd klubu i koledzy z drużyny życzą szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko Dawidowi!