Logowanie

Aktualności

Komplet punktów w Łubienku!

• autor: laszlo, 2015-05-10 12:42

Komplet punktów wywalczyli piłkarze Nieplanki Niepla w wyjazdowym meczu pokonując Zorzę 03 Łubienko 1:2 (1:0). Po pierwszej połowie nasza drużyna przegrywała jedną bramką, po przerwie wyrównującego gola z rzutu karnego zdobył Artur Buczyński, zwycięskiego gola na wagę trzech punktów strzelił - Rafał Nowak. Jest to drugie zwycięstwo niebiesko-białych w rundzie wiosennej. Teraz piłkarzy Nieplanki czeka dwutygodniowa przerwa, bowiem w najbliższą niedzielę będą pauzować.

ZORZA 03 ŁUBIENKO - NIEPLANKA NIEPLA 1:2 (1:0)

Bramki: 34'-karny - Artur Buczyński 48'-karny, Rafał Nowak 50'

Żółte kartki: 2x Dawid Polar, Artur Buczyński, Rafał Nowak, Paweł Nowak

Czerwona kartka: Dawid Polar (66' druga żółta kartka)

Nieplanka: Adrian Zalewski - Artur Wilisowski, Mateusz Lubaś (78' Tomasz Knap), Artur Buczyński, Daniel Pankiewicz - Dawid Polar, Paweł Nowak (88' Marek Tuleja), Roman Macek (60' Kacper Bukowski), Witold Fary (89' Kacper Wojtanowski) - Rafał Nowak, Łukasz Dunaj

Sędziował: Tomasz Pikuła