Koniec sezonu dla "Ośki"!

• autor: martin, 2015-04-17 23:34

Pechowo zakończyło się niedzielny pojedynek Nieplanki z Dębowczanką Dębowiec dla Grzegorza "Ośki" Orzechowskiego. Prawy obrońca niebiesko-białych na cztery minuty przed końcem został kopnięty przez przeciwnika w twarz, w rezultacie czego doznał złamania nosa z przemieszczeniem. Zawodnik przeszedł operację we wtorek i dochodzi teraz do zdrowia, prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie. Innym pechowcem jest Rafał Nowak, którego po starciu z rywalem w 11 minucie meczu musiała zabrać karetka pogotowia do szpitala. Zawodnik ma rozcięty język w kilku miejscach i ma problemy z jedzeniem, jego przerwa w grze może potrwać około trzech tygodni. Piłkarzom życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia, a wkrótce jak będzie to tylko możliwe na boiska piłkarskie!