Parodia sędziów w roli głównej!!!

• autor: laszlo, 2015-04-13 20:18

Długo w pamięci pozostanie niektórym piłkarzom i działaczom (nie tylko) Nieplanki niedzielny mecz przeciwko Dębowczance Dębowiec, przegranym 1:2 (1:1). Ale to nie wynik jest sprawą najważniejszą ,a zdrowie wszystkich piłkarzy na boisku, niestety w niedzielnym meczu nie zadbała o to trójka sędziowska, która dopuściła do brzydkich fauli za co nie wszyscy zostali za to adekwatnie ukarani. W rezultacie dwaj piłkarze wylądowali w szpitalu i jak na razie nie zanosi się na to aby szybko wrócili na boisko! Aż trudno uwierzyć że Kolegium Sędziów w Krośnie upoważniło Pana Damiana Dykasa, sędziego głównego niedzielnego meczu do sędziowania meczów na poziomie klasy okręgowej!

NIEPLANKA NIEPLA - DĘBOWCZANKA DĘBOWIEC  1:2 (1:1)

Bramki: Damian Studniarz 24' - Krystian Wolski 35', Sebastian Faryj 57'

Żółte kartki: Paweł Malikowski, Artur Buczyński - Konrad Gotfryd, Krystian Wolski, Marcin Kulig

Nieplanka: Adrian Zalewski - Daniel Pankiewicz, Paweł Malikowski, Artur Buczyński, Tomasz Knap - Witold Fary, Rafał Nowak (11' Grzegorz Orzechowski, 86' Tomasz Strugała), Mateusz Lubaś, Ernest Łętowski, Łukasz Dunaj (46' Łukasz Borowicz) - Damian Studniarz.

Sędziował: Damian Dykas (Jasło).

Koledzy z drużyny, a także działacze klubu KS Nieplanka życzą szybkiego powrotu do zdrowia Rafałowi Nowakowi i Grzegorzowi Orzechowskiemu, którzy w niedzielnym meczu doznali groźnych kontuzji. Grzegorz Orzechowski we wtorek zostanie poddany operacji. O stanie zdrowia dwójki piłkarzy będziemy jeszcze informować.