Okres przygotowawczy

• autor: martin, 2015-01-26 18:21

Piłkarze Nieplanki Niepla od piątku 30.stycznia zaczynają przygotowania do rundy wiosennej. Zawodnicy na razie trenować będą w hali sportowej w Niepli, najbliższy trening połączony z zebraniem zawodników z zarządem klubu odbędzie się w piątek o godzinie 19:00. Zaplanowano również sparingi, w planie jest aż osiem spotkań towarzyskich - pierwszy sparing Nieplanka ma rozegrać z A-klasowym Czardaszem Osiek Jasielski 1 lutego.

Na razie piłkarze Nieplanki będą trenować bez trenera, działacze prowadzą intensywne rozmowy z kilkoma trenerami, ostatecznie nazwisko nowego szkoleniowca powinniśmy poznać na początku lutego. Prowadzone są także rozmowy na temat ewentualnych wzmocnień. Działacze są ugadani już z dwójką nowych piłkarzy, jednak nazwisk na razie zdradzić nie chcą, jedynie wiemy że jeden z nowych piłkarzy to stoper a drugi to napastnik. Wiadomo również że Nieplanka w rundzie wiosennej swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie na stadionie w Zimnej Wodzie.

PLAN SPARINGÓW:

1 luty - CZARDASZ OSIEK JASIELSKI