Bez punktów w Hankówce

• autor: martin, 2014-09-01 20:52

Trzeciej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Nieplanki przegrywając wyjazdowy pojedynek z MKS Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2:0 (0:0). Pierwsza połowa była wyrównana, obie drużyny stworzyły sobie po kilka klarownych sytuacji lecz kibice goli nie zobaczyli. W drugiej odsłonie goście osłabli w końcówce z sił i Jasiołka po bramkach Łukasza Musiała i Romka Juszczyka zdobyła pierwszy w tym sezonie komplet punktów.

MKS JASIOŁKA HB - NIEPLANKA NIEPLA  2:0 (0:0)

Bramki: Łukasz Musiał 70', Roman Juszczyk 90+1'

Nieplanka: Adrian Zalewski - Grzegorz Orzechowski (55' Dawid Polar), Wojciech Maczuga, Andrzej Bigos, Artur Wilisowski - Daniel Pankiewicz, Daniel Kiczek (46' Tomasz Knap), Łukasz Dunaj, Tomasz Strugała (73' Maciej Bożek) - Witold Fary (80' Robert Rączka), Adam Pucykowicz (85' Marek Tuleja).

Sędziował: Kamil Kozioł