Logowanie

Aktualności

Nieudana inauguracja

• autor: martin, 2014-08-12 17:09

Nie udało się piłkarzom Nieplanki odnieść korzystnego wyniku w inauguracyjnym meczu ligowym z Liwoczem Brzyska przegrywając 2:5 (0:3) otwierającym nowy sezon A.D. 2014/2015. Mecz został rozegrany na boisku w Niepli po prawie pięcioletniej przerwie spowodowanej remontem płyty boiska. Gole dla gospodarzy zdobyli w tym meczu Marek Tuleja i Witold Faryj dla którego niedzielny mecz był ligowym debiutem w barwach Nieplanki.

NIEPLANKA NIEPLA - LIWOCZ BRZYSKA  2:5 (0:3)

Bramki: Witold Faryj 55', Marek Tuleja 88' - Patryk Garguła 10', Krzysztof Kolbusz 33', 63', Adrian Biernacki 45', Sławomir Wojdyła 87'

Nieplanka: Adrian Zalewski - Grzegorz Orzechowski, Andrzej Bigos, Rafał Nowak, Tomasz Knap (74' Dawid Polar) - Łukasz Dunaj, Paweł Nowak (46' Roman Macek), Daniel Kiczek, Witold Faryj (60' Maciej Bożek) - Adam Pucykowicz (76' Kacper Wojtanowski), Damian Studniarz (84' Marek Tuleja).

Mecz zasłużenie wygrała drużyna z Brzysk, już po pierwszej połowie goście mieli trzy bramkową zaliczkę. Pierwsze skrzypce w ekipie Liwocza grali byli piłkarze Nieplanki - Krzysztof Kolbusz i Oktawian Flis. Kolbusz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a Oktawian Flis trzy razy asystował przy golach swoich nowych kolegów. W składzie gospodarzy zabrakło kontuzjowanego Daniela Pankiewicza, swoje pierwsze mecz ligowe w barwach niebiesko-białych rozegrali: Witold Faryj, Daniel Kiczek (obaj wypożyczeni z Warzyc), Tomasz Knap (transfer definitywny z Orła Lubla), Maciej Bożek (wypożyczony z Szebni) a także Kacper Wojtanowski.

Kolejne ligowe spotkanie Nieplanka rozegra na wyjeździe 15 sierpnia (piątek) z Dębowczanką Dębowiec, początek meczu o godzinie 11:00. Najbliższy trening piłkarzy Nieplanki w wtorek o godzinie 19:00.