Memoriał im. Radosława Bochenka

• autor: martin, 2014-07-25 12:08

W niedzielę (27 lipca) odbędzie się już tradycyjnie memoriałowy turniej piłkarski im. Radosława Bochenka, udział w tym turnieju weźmie także drużyna Nieplanki Niepla. Tegoroczna impreza zostanie rozegrana na dwóch stadionach w Moderówce i Szebniach, o zwycięstwo walczyć będzie osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Drużyna Nieplanki w fazie zasadniczej swoje mecze rozpocznie na stadionie w Szebniach, początek o godzinie 9:00, zbiórka piłkarzy Nieplanki na obiekcie w Szebniach o godzinie 8:30.

Grupa A, stadion w Szebniach - drużyny: Jasiołka Szebnie, LKS Łęki Strzyżowski, Nurt Potok, Nieplanka Niepla.

Grupa B, stadion w Moderówce - drużyny: LKS Moderówka, Victoria Dobieszyn, LKS Warzyce, LKS Brzezówka.

Mecze odbywać się będą w formie 2x20 minut, najprawdopodobniej drużyny z pierwszych miejsc w grupie zagrają w finale, z 2 miejsc natomiast drużyny zagrają o 3 miejsce. Obydwa spotkania finałowe zostaną rozegrane na boisku w Moderówce.

O ile aura pozwoli w piątek 25 lipca piłkarze Nieplanki odbędą trening o godzinie 19:00, stadion w Niepli.