Logowanie

Aktualności

Nieudana inauguracja

• autor: martin, 2014-03-30 18:36

Nie wyszedł piłkarzą Nieplanki Niepla pierwszy inauguracyjny mecz rundy wiosennej, przegrywając na wyjeździe z Dębowczanką Dębowiec 2-0 (1-0). Nieplanka pierwszego gola straciła w ostatniej minucie pierwszej połowie po błędzie obrońców. Gospodarze wynik końcowy ustalili w 62 minucie, wygrywając ostatecznie różnicą dwóch bramek. Najbliższy trening piłkarzy Nieplanki odbędzie się w wtorek o godzinie 17:45 na stadionie w Szebniach.

DĘBOWCZANKA DĘBOWIEC - NIEPLANKA NIEPLA 2-0 (1-0)

Bramki:  Bartosz Gierut 45' , Artur Mastaj 62'

Żółta kartka: Andrzej Bigos

Nieplanka: 1.Roman Macek (80' 94.Daniel Ochała) - 8.Daniel Pankiewicz, 6.Andrzej Bigos, 4.Grzegorz Orzechowski, 14.Artur Wilisowski - 11.Łukasz Dunaj (55' 19.Dawid Polar), 18.Marek Tuleja (64' 17.Krzysztof Stefanik), 13.Oktawian Flis, 10.Konrad Wójcik, 3.Ernest Łętowski - 7.Tomasz Strugała

Rezerwowi: 94.Daniel Ochała, 16.Lucjan Strzepek, 17.Krzysztof Stefanik, 19.Dawid Polar

Trener: Janusz Sokołowski

Sędziował: Stanisław Sokołowski (Jasło)

W podstawowej jedenastce Nieplanki od pierwszych minut zagrali debiutanci Oktawian Flis i Tomasz Strugała, który w ataku zastąpił kontuzjowanego Artura Stefanika. Przeciętna pierwsza połowa w wykonaniu niebiesko-białych, jedyną szanse na gola miał Konrad Wójcik z prawej strony boiska lecz strzelił słabo i bramkarz gospodarzy nie miał problemów z wyłapaniem futbolówki. Dębowczanka wyszła na prowadzenie po golu Bartosza Gieruta w ostatniej minucie pierwszej połowy. W 62 minucie spotkania gospodarze strzelają bramkę na 2-0, po główce Artura Mastaja. Wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania. W koncówce meczu szansę pokazania się w bramce Nieplanki dostał sprowadzony z Ostoji Kołaczyce Daniel Ochała.