Logowanie

Aktualności

LKS skuteczniejszy w sparingu

• autor: martin, 2014-03-01 19:42

LKS Łęki Strzyżowskie pokonał w sparingowym spotkaniu drużynę Nieplanki Niepla 2:1 (0:0). Mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy walczyły o każdą piłkę w spotkaniu. Bramki padły w drugiej połowie, gola dla drużyny Nieplanki w 86 minucie meczu zdobył Ernest Łętowski. We wtorek piłkarze Nieplanki będą trenować na orliku w Jaśle o godzinie 19:45, natomiast w czwartek na hali SP w Niepli o godzinie 18:30.

LKS ŁĘKI STRZYŻOWSKIE - NIEPLANKA NIEPLA 2:1 (0:0)

Bramki: Krzysztof Urban 71', Krzysztof Czaja 80' - Ernest Łętowski 86'

Nieplanka: 1.Roman Macek - 8.Daniel Pankiewicz, 4.Grzegorz Orzechowski, 5.Andrzej Bigos, 14.Artur Wilisowski - 10.Konrad Wójcik, 18.nowy zawodnik I (65' 2.Lucjan Strzępek), 11.Łukasz Dunaj, 13.nowy zawodnik II (65' 7.Marek Tuleja), 3.Ernest Łętowski - 17.Artur Stefanik (75' 16.Marcin Orzechowski)